Enerji : 110/220 V – 60/50 Hz. AC (% ± 10), 24 V DC. Beklemede ~11W.Geçiş Anında ~60W.

Güç : Sisteme gelen enerji gürültü filtresi tarafından temizlenmekte ve sistem ‘switchingmod’ teknolojisi ile desteklenmektedir.

Kanatlar : 3 kanatlı ve kanat açısı 120° dir. Her biri teker teker ayrılabilen, her kanatta 9’ar adet Ø42mmx2mm kalınlığında boyalı veya paslanmaz çelik.

Gövde Özellikleri : Ana taşıyıcılar üzerine kurulmuş, yanlarda boru profillerle desteklenmiş, seperatör ile güçlendirilmiş çelik üzeri elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik (304 kalite) üst koruyucu kapak su geçirmez ve görüntü tamamlayıcılı kenar taçları.

İndikatör Özelliği : Üst kapakta Yeşil & Kırmızı Dot Led Ölçüler : 1490 x 1220 x 2180mm

ECO Line 300 S boy turnikesi boy turnikelerinin arasında en ekonomik olandır. Ekonomik olduğu kadarda kullanışlı sağlam bir yapıya sahiptir. Boy turnikeleri genelde yüksek güvenlik gerektiren alanlarda tercih edilse de günümüzde iş yerleri, siteler, fabrika girişleri, stadyumlar gibi bir çok alanda da kullanılmaktadır.

Eco Line 300 S boy turnikesi 3 kolludur ve kol açıları 120 derecedir.Bu açıdan rahatlıkla çantası ve ellerinde malzeme olan kişiler geçiş yapabilir. Eco Line 300 S turnike sistemlerinin farklı versiyonları varıdır. Bunların arasında Tamamı Paslanmaz Çelik, Tamamı Elektrostatik Boyalı ve ya Rotor ve Kollar Paslanmaz Çelik, Gövde Elektrostatik Boyalı olanları görebilirsiniz. Tamamı elektro statik boyalı olan modellerde dış ortamda kullanılacaksa galvaniz daldırma işlemi yapılarak ürün dış ortama hazırlanabilir.

Ölçüleri 1490 x 1220 x 2180mm olan boy turnike sistemi yaklaşık 300 kg ağırlığındadır. Boy turnikesinin üst kapağında anakart ve diğer elektronik aksamlar mevcuttur. Üst kapak komple su geçirmez olarak üretilir.

Turnike sisteminin üzerine led gösterge işaretleri eklenebilir. Bu gösterge indikatörleri geçiş izini verildiğinde yeşil ok işareti, geçiş reddedildiğinde kırmızı X işareti ile kişileri uyarır. Eco Line 300 S boy turnikesini her türlü geçiş kontrol sistemine bağlayabilirsiniz. Parmak izli personel takip sistemi, kartlı personel takip sistemi, yüz tanıma sistemi vb. gibi donanımları da destekler. Bu donanımlara Personel takip sistemi programı,yemekhane sistemi program,spor salonu üye takip sistemi program gibi programlarda entegre edildiğinde tam bir geçiş kontrol sistemi kurulumu yapmış olursunuz.

Eco Line 300 S boy turnikesi geçiş kontrol ünitesinden sinyal aldığı zaman kilit açılır ve çok hafif bir itme gücü ile karşılıklı kollar yer değiştirir ve geçiş işlemi tamamlanır. Elektrikler kesildiğinde kollar serbest hale gelir ve serbest geçiş modunda bekler. Eco Line 300 S boy turnike sistemi standart olarak gri veya siyah olarak üretilir. Fakat istenirse talebe göre istenilen renkte de üretimi yapılabilir.

Eco Line 300 S boy turnike sistemi diğer turnikeler gibi 220 V elektrik ile çalışır. Yere çelik dübel veya saplamalarla monte edilir. Daha sağlam olması için yanlarda bulunan vidalama yerlerinden de duvar vb. alanlara sabitleyebilirsiniz.

Betaper Geçiş Kontrol sistemleri bel tipi turnikelerde olduğu gibi boy tipi turnikelerde de satış,montaj ve teknik desteğini siz değerli müşterilerine uzun yıllardır sunmuştur ve sunmaya devam edecektir.

Boy Turnike Sistemleri